інформація
Пошук
Тих хто займається держзакупівлями уряд пропонує перевіряти на поліграфі

Тих хто займається держзакупівлями уряд пропонує перевіряти на поліграфі

Автор: John Дата: 18.03.2020 Переглядів: 211 Коментарі: 0

Міністр уряду Дмитро Дубілет 2 березня написав на своїй сторінці, що такий інструмент є ефективним проти «відкатів».

Тож, Кабінет Міністрів в ході реформування  системи держзакупівель запроваджує періодичне тестування на поліграфі людей, що безпосередньо приймають рішення щодо таких закупівель.

Поза тим, вже в цьому місяці всі закупівлі палива, паперу, канцелярії та офісного обладнання централізовано.  За словами Дубілета, це збільшить ефективність, так як закупівлями займатимуться менше людей але професійно спрямованих на цю роботу.

«Державні органи будуть виступати “єдиним фронтом” у перемовинах з підрядниками. Відповідно, державний бюджет буде економити більше на великих закупівлях», – додав Дубілет.

Вже до кінця 2020 року Кабінет Міністрів має майже всі закупівлі до централізованої системи до якої приєднаються не тільки міністерства, але й інші органи виконавчої влади.

«Практика централізації закупівель поширена у великих корпораціях. У випадку держави централізація має так само привести до того, що закупівлі будуть проходити більш якісно, у бюджеті буде більше заощаджень, а також має знизитись корупція», наголосив міністр.

Теги: закупівлі поліграф централізація

Коментарі

Написати коментар