інформація
Пошук

 ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІС


Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», Ви маєте право повернути або обміняти товар впродовж 14 днів, якщо:

- товар не має слідів експлуатації;

- збережений товарний вигляд виробу і його комплектуючих: відсутні механічні пошкодження, подряпини, потертості, а для товарів в одноразовій (блистерній) упаковці - якщо упаковки не розкривалися;

- в наявності видаткової накладної чи чеку на прибдання товару;

- збережені заводські пломби, захисні плівки на товар.


Якщо впродовж гарантійного строку Ви виявили проблему або заводський брак, товар неналежної якості підлягає поверненню, ремонту або заміні.

У разі повернення товару, кошти повертаються Вам безготівковим чи готівковим способом (в залежності від того, як було здійснено оплату товару).

Обов’язковою умовою для забезпечення гарантійного обслуговування є Гарантійний талон на товар. 

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Строк ремонту визначається авторизованим сервісним центром виробника товару. 


Ознайомитись з адресами та контактами Авторизованих сервісних центрів можна тут.

Транспортні витрати пов'язані з поверненням товару забезпечуються нашим магазином Zakupka.org.ua. Всі інші витрати лягають на покупця.


Звернутись з проблемою експлуатації товару чи сервісного обслуговування можна заповнивши форму або зателефонувавши нам за номерами:


(067) 414 62 16

(095) 152 08 36

(063) 119 85 65